טלפון: 02-645-6222

תוכנית קידום לאנשים עובדים

להרשמה לתכנית לחץ כאן

מהו קידום?

תוכנית קידום הינה תוכנית חדשנית המופעלת במרכז 'כיוון' על ידי ג'וינט ישראל תבת,  התוכנית קמה במטרה לקדם ולשפר את מצבם התעסוקתי של אנשים עובדים בשכר נמוך, להביא אותם לייעול תוצאות ולניצול מקסימלי של אפשרויות הקידום בתעסוקה, בהיבט הכלכלי, המקצועי, תנאי העבודה ושביעות הרצון מהעבודה. התוכנית פועלת מתוך הבנה כי כניסה לשוק העבודה אינה מספיקה בכדי להגשים מטרות ויעדי פרנסה, אלא יש להשקיע משאבים נוספים בכדי לסייע לקידום תעסוקתי של העובדים ובכך להוביל לצמיחה כלכלית נאותה.

משמעותו של קידום הוא שיפור במצב התעסוקתי של העובד על פי ארבעה מדדים מרכזיים: שיפור כלכלי, פיתוח מקצועי, שיפור במאפייני העבודה ושיפור סובייקטיבי. מטרת תוכנית קידום להביא לשיפור במדדים אלו ובכך ליצור קידום תעסוקתי וכלכלי.

  • שיפור כלכלי- עליה בשכר, הרחבת היקף משרה, שיפור תנאים סוציאליים ותנאים נלווים.
  • פיתוח מקצועי- קידום בתפקיד על ידי הרחבת תחומי אחריות, תפקיד מתקדם יותר או מקצועי יותר בהשוואה לתפקיד הקודם.
  • שיפור בתנאי העבודה- מעבר להעסקה ישירה, לתפקיד בעל אופק תעסוקתי, שעות עבודה נוחות יותר, זמן הגעה לעבודה וכדומה.
  • שיפור סובייקטיבי- שיפור שביעות רצונו של העובד מן העבודה, מן היחסים עם הצוות, מניצול הכישורים, מהשכר ומאפיקי הקידום, וביטחון תעסוקתי בעבודה.

למי זה מיועד?

התוכנית מיועדת לעובדים המעוניינים להתקדם בעבודתם הנוכחית בצורת עלייה בשכר, שיפור תנאי עבודה, קידום בתפקיד וכדומה, או לעובדים המעוניינים להתקדם תעסוקתית בתחום חדש בו הפוטנציאל למיצוי יכולותיהם התעסוקתיות והכלכליות גבוה יותר.

כיצד זה מתבצע?

העובד הפונה לתוכנית קידום מקבל ליווי תעסוקתי אישי, בעזרת סדרת מפגשים עם יועץ מקצועי (רכז קידום). בסדרת המפגשים עובדים היועץ והעובד על האפשרויות השונות לקידום במקום העבודה, באמצעות בניית תכנית עבודה אישית לקידום, שיפור ביצועים ועמידה ביעדים, העצמה והתמודדות עם חסמים שונים.

מה עוד עליי לדעת?

כאשר מתברר כי לצורך קידום העובד במקום העבודה נדרשת השכלה נוספת, מסייעת תכנית קידום בהשגת מענקי לימודים   עבור הכשרה מקצועית מתאימה, כאמצעי להתפתחות מקצועית המובילה להגדלת הכנסה לאורך זמן.

להרשמה לתכנית לחץ כאן 

  • רוצה שנציגנו יצור איתך קשר? הכנס את פרטיך כאן

  • גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן