טלפון: 02-645-6222

משרות סטודנטים

מהן משרות סטודנטים?

סטודנט אינו עובד סטנדרטי בשוק העבודה הכללי. הסטודנט עסוק בלימודיו, אך זקוק לזמן מתאים עבור תעסוקה מכניסה כדי לממן את לימודיו ואת מחייתו. משרות סטודנטים הן המענה המדויק לצורך כזה: הן משרות המבוססות על משרה חלקית המתפרסת על פני חלק מן היום, כך שלימודיו של הסטודנט אינם מופרעים, וגם פרנסתו מתאפשרת בד בבד.

למי מיועדות משרות סטודנטים?

המשרות מיועדות לתעסוקת סטודנטים חרדים, הנמצאים בתהליך לימודים או לאחר מכינה אקדמאית. המשרות אינן בהכרח קשורות לתואר הספציפי ולמטרת הלימודים האקדמאיים, אלא מטרתן להעניק אפשרויות תעסוקה מכובדות אף לסטודנטים שטרם סיימו את לימודיהם אך מבקשים להתפרנס במקביל ללימודים, או לצבור ניסיון בשוק העבודה.

כיצד זה מתבצע?

בשוק התעסוקה קיים מלאי מוגבל של משרות סטודנטים, ועל כן קשה לאתר אותן. במרכז 'כיוון' מאתרים, בין שאר המשרות הרגילות, גם משרות המותאמות לסטודנטים. הקווים המנחים את החיפוש הינם: משרה חלקית המאפשרת לשלב לימודים ועבודה, שאינה דורשת מעבר ליכולותיו של סטודנט העוסק בלימודיו.

במקרים רבים, משרות סטודנטים הן דלת לעולם התעשייה המתאימה לאופי לימודיו של הסטודנט, ועל כן נלקחים שיקולים נוספים בחשבון, כשמטרת העל היא התאמה מרבית של המשרה למכלול הנתונים של הסטודנט.

מה עוד עליי לדעת?

משרות סטודנטים מגבירות את האפשרות ליצירת קשרי תעסוקה ועבודה, על ידי צבירת ניסיון, היכרות קרובה עם השוק והיקלטות בו. אלו ועוד יוצרים חלון הזדמנויות וקרקע פורייה למשרה יציבה בעתיד.

< ללוח המשרות העדכני של מרכז 'כיוון' לחץ כאן! >
  • רוצה שנציגנו יצור איתך קשר? הכנס את פרטיך כאן

  • גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן