הכירו את אטלנטה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונסקטורר
סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק.
מפת הגעה
שעות פתיחה
ראשון 13:00 - 18:00
שני 13:00 - 18:00
שלישי 13:00 - 18:00
רביעי 13:00 - 18:00
חמישי 13:00 - 18:00
שישי 13:00 - 18:00
שבת סגור
טלפון: 02-645-6222

אודות המרכז

ברוכים הבאים למרכז 'כיוון', המרכז התעסוקתי המוביל והמקצועי לתושבי ירושלים.

מרכז 'כיוון' הוקם בשנת 2014 בשיתוף משרד הכלכלה ועיריית ירושלים. המטרה שהובילה להקמת המרכז הינה הכוון תעסוקתי למגזר החרדי, הכולל מתן הכוונה, ליווי אישי וייעוץ מקצועי בדרך למציאת מקום עבודה מתאים ומפרנס בכבוד, באופן התואם את צרכיו ואורח חייו של הציבור החרדי, תושבי ירושלים.

jews

כבר בשנת פעילותו הראשונה של המרכז נרשמה הצלחה של 1,387 השמות, כאשר כיום (נכון לפברואר 2016) הן עומדות על כ- 2,660 השמות ברחבי ירושלים. משמעותן של השמות אלו היא משרה בטוחה ופרנסה מכבדת של עוד משפחות חרדיות בירושלים.

מרכז 'כיוון' פועל בשיתוף פעולה מלא עם שלושה גורמי מקצוע מעולם התעסוקה, התורמים מניסיונם המקצועי את כל הנדרש, בכדי להביא תועלת שימושית ומעשית לפונים למרכז 'כיוון':

קרן ק.מ.ח, המעניקה מענה מקיף בתחומי לימודי המקצוע, בנוסף להכוונת המועמדים להכשרות מקצועיות ואקדמיות, ואף מסייעת בקרנות ומלגות למימון לימודים.

חברת Manpower בראשית, המתמחה בהשמת עובדים מקרב הציבור החרדי, ומובילה בפתרונות תעסוקה מתקדמים באמצעות חיבור בין מחפשי עבודה חרדים לבין המגזר העסקי הכללי.

פילת מקבוצת היי קפיטל, המעניקה שירותי אבחון להכוון תעסוקתי המותאמים למגזר החרדי, על ידי אבחוני מחשב, ראיון מקצועי-פסיכולוגי- תעסוקתי, וייעוץ הכוון עם יועצים מקצועיים.

הפעילות הענפה במרכז 'כיוון' כוללת מגוון רחב של תחומים הנוגעים לעולם התעסוקה, ומתחלקת למספר מחלקות מקצועיות:

מחלקת הכוון – במחלקה ניתנים אבחונים מקיפים ואפקטיביים הכוללים אבחון ממוחשב, פגישה עם יועץ תעסוקתי והכוונה מדויקת למקום לימודים או משרה מתאימה. בנוסף לסדנאות תעסוקה תמציתיות המעניקות רקע וכלים להשתלבות בשוק התעסוקה.

מחלקת הכשרות – מחלקה להכשרות מקצועיות בהתאם לביקוש משרות במשק המתפתח, וקורסים שונים השלמת השכלה.

מחלקת השמה – איתור משרות פנויות במרחב ירושלים, והתאמת משרות למועמדים מתאימים בליווי יועצי השמה מראשית התהליך ועד לקליטה מוצלחת במקום העבודה.

מחלקת קשרי מעסיקים – התאמה ושילוב של מעסיקים המעוניינים לקדם ולהתקדם עם כוח העבודה החרדי.

בכך נותן מרכז 'כיוון' מענה איכותי ומושלם לצרכי התעסוקה של הציבור החרדי בירושלים, ומקדם משמעותית את אחוזי ההשמה החרדית באפיקים התעסוקתיים השונים.

  • רוצה שנציגנו יצור איתך קשר? הכנס את פרטיך כאן

  • גלילה לראש העמוד
    דלג לתוכן