טלפון: 02-645-6222

יזמות ועסק עצמאי

מהם יזמות ועסק עצמאי?

מרכז 'כיוון' פועלים לסייע למעוניין להיות עצמאי להוציא רעיונות עסקיים לפועל, הקמת עסקים, פיתוח רעיונות עסקיים, רכישת כלים לניהול עסק, שיווק ופרסום.

למי מיועדים יזמות ועסק עצמאי?

אנשים המעוניינים לפתוח עסק משלהם, או שיש בידם רעיון להקמה, ובעלי עסק קיים המעוניינים להגדיל את היקף מכירותיהם, לקדם את העסק ולשווק אותו בצורה אפקטיבית ובעלת תוצאות.

כיצד זה מתבצע?

לאחר הפגישה הראשונית במרכז כיוון ,במידה והמשתתף מעוניין להקים עסק ומתאים לכך, יועץ הכוון מפנה את המשתתף למעו"ף או מט"י להמשך התהליך.

בעל העסק או היזם מוזמן לאבחון ראשוני, בו מברר יועץ מקצועי את מטרות פתיחת העסק, הכלים והחוזקות שיש לבעל העסק או היזם להציע עבור העסק הקיים או המוקם, מידת הכדאיות של העסק ועוד. אם מדובר בבעל עסק קיים, נבדקים גם חשבונות ודוחו"ת העסק על מנת להסיק מסקנות באשר לשיפור וייעול ניהול העסק, הוצאותיו, הכנסותיו וכדומה.

יזמים חדשים העומדים בפני פתיחת עסק חדש, מופנים לקורס יזמות עסקית, המופעל לנשים ולגברים. בקורס נלמדים ונרכשים כל הכלים לפתיחת עסק ולניהולו, היזמים לומדים על מחויבויות לעסק, מיומנויות מכירה, קידום, הטבות עסקיות ועוד. מטרת הקורס להכין את היזם לניהול מצלח של עסק ולמנוע מקרה של הפסד. לעיתים כאשר יזוהו יזמים אשר אינם מתאימים לניהול עסק עצמאי, יכוונו לעבודה כשכירים.

בעלי עסקים קיימים משתתפים גם הם בקורס המעניק להם כלי שיפור וייעול. הם לומדים על ניהול כלכלי נכון, יציבות עסקית, הלוואות, מחויבויות, הטבות, שיווק ומכירות ועוד.

בנוסף לקורסים, מקבל כל בעל עסק ליווי צמוד של מנטור אישי למשך חצי שנה, כאשר בכל חודש זכאי בעל העסק למספר שעות ייעוץ חינם, ולשעות נוספות במחיר מסובסד באמצעות מעו"ף, העומד על כ-70 ₪ לשעת ייעוץ. בפגישות היעוץ מקבל בעל העסק מענה ללבטיו, טיפים ורעיונות לייעול העסק.

מה עוד עליי לדעת?

מרכז 'כיוון' מקדם את העסקים המוקמים ומעניק להם פרסום, באנרים ועוד, בתחומי המרכז.

  • רוצה שנציגנו יצור איתך קשר? הכנס את פרטיך כאן

  • גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן