טלפון: 02-645-6222

אודות המרכז

ברוכים הבאים למרכז 'כיוון', המרכז התעסוקתי המוביל והמקצועי לתושבי ירושלים.

מרכז 'כיוון' הוקם בשנת 2014 בשיתוף משרד הכלכלה ועיריית ירושלים. המטרה שהובילה להקמת המרכז הינה הכוון תעסוקתי למגזר החרדי, הכולל מתן הכוונה, ליווי אישי וייעוץ מקצועי בדרך למציאת מקום עבודה מתאים ומפרנס בכבוד, באופן התואם את צרכיו ואורח חייו של הציבור החרדי, תושבי ירושלים.

jews

כבר בשנת פעילותו הראשונה של המרכז נרשמה הצלחה של 1,387 השמות, כאשר כיום (נכון למאי 2017)  הן עומדות על כ- 4,900 השמות ברחבי ירושלים. משמעותן של השמות אלו היא משרה בטוחה ופרנסה מכבדת של עוד משפחות חרדיות בירושלים.

מרכז 'כיוון' פועל בשיתוף פעולה מלא עם גורמי מקצוע מובילים מעולם התעסוקה, התורמים מניסיונם המקצועי את כל הנדרש, בכדי להביא תועלת שימושית ומעשית לפונים למרכז 'כיוון':

מפעילת המרכז הינה קרן ק.מ.ח, שמאז נוסדה בשנת 2008 הפכה לגוף המרכזי בישראל המתכלל את נושא תעסוקת חרדים בשיתוף פעולה הדוק של ממשלה פילנתרופיה וקהילה. הקרן מפעילה מערך הכוון וייעוץ לימודים, ומערך השמה. בנוסף למגוון פרוייקטים שהבולט שבהם הוא מרכז 'כיוון' ירושלים

הפעילות הענפה במרכז 'כיוון' כוללת מגוון רחב של תחומים הנוגעים לעולם התעסוקה, ומתחלקת למספר מחלקות מקצועיות:

מחלקת הכוון – במחלקה ניתנים אבחונים מקיפים ואפקטיביים הכוללים אבחון ממוחשב, פגישה עם יועץ תעסוקתי והכוונה מדויקת למקום לימודים או משרה מתאימה. בנוסף לסדנאות תעסוקה תמציתיות המעניקות רקע וכלים להשתלבות בשוק התעסוקה.

מחלקת הכשרות – מחלקה להכשרות מקצועיות בהתאם לביקוש משרות במשק המתפתח, וקורסים שונים השלמת השכלה.

מחלקת השמה – איתור משרות פנויות במרחב ירושלים, והתאמת משרות למועמדים מתאימים בליווי יועצי השמה מראשית התהליך ועד לקליטה מוצלחת במקום העבודה.

מחלקת קשרי מעסיקים – התאמה ושילוב של מעסיקים המעוניינים לקדם ולהתקדם עם כוח העבודה החרדי.

בכך נותן מרכז 'כיוון' מענה איכותי ומושלם לצרכי התעסוקה של הציבור החרדי בירושלים, ומקדם משמעותית את אחוזי ההשמה החרדית באפיקים התעסוקתיים השונים.

  • רוצה שנציגנו יצור איתך קשר? הכנס את פרטיך כאן

  • גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן